АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Вишукані вина Bruno Rocca

Бруно Рокка/Bruno Rocca – один з виноробів, який стояв біля витоків успіху Барбареско/Barbaresco. Модернізувавши старе сімейне виробництво і озброївшись передовими знаннями, Бруно з кінця 1970-х років почав працювати над удосконаленням своїх вин. Завдяки сміливим експериментам, долаючи серйозні виклики, і завжди поважаючи традиції, Бруно створив вина, які зробили його ім’я і етикетки з пташиним пір’ям культовими серед експертів і поціновувачів ексклюзивних вин!
У виноробні Bruno Rocca є своя особлива сімейна історія, яка почалася в 1834 році. Сім’я Рокка пов’язана з землею, господарями якої вони сьогодні є, з кінця 1950-х років. Тоді батько Бруно – Франческо Рокка і його дружина Марія Аделаїда переїхали з центру Барбареско в Рабайя, де вони купили частину виноградника. Для них ця подія означала крок до чогось нового, того, що забезпечило їх майбутнє. Бруно виріс на цій землі, він навчився відчувати характер виноградників і душу землі, поступово занурюючись в таємниці виноробства. Сучасна виноробня має 15 гектарів виноградників. Також родина придбала 4 гектара землі в районі Курра/Currà. Щорічне виробництво: 70 000 пляшок. Сьогодні разом з Бруно працюють його діти Луїза/Luisa і Франческо/Francesco.
У 2014 році пагорби і виноградники Барбареско/Barbaresco були офіційно визнані ЮНЕСКО/UNESCO об’єктом всесвітньої спадщини в Італії! Вина з цих виняткових земель знайшли своє втілення в винах Bruno Rocca!
Вина Bruno Rocca можна придбати в мережі виномаркетів Vintage!
місто Дніпро Винний супермаркет VINTAGE Катеринославський бульвар, 1, ТРЦ «Cascade Plaza», 1 поверх;
місто Дніпро Винний супермаркет VINTAGE вул. Дмитра Донського, 2-а ТЦ «Нагорний ринок»;
місто Харків Винний супермаркет VINTAGE пл. Конституції, 1
місто Харків Винний супермаркет VINTAGE вул. Я. Мудрого, 36