АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Винний дім La Perrière

Репутація винного дому La Perrière обумовлена не тільки якістю вин, а й чарівному, «містичному» місцю, яке непідвладне часу – Сансерр/Sancerre, яке щорічно зачаровує 40.000 відвідувачів.
Перлина в короні виноробної компанії Saget La Perrières, виноградники La Perrières, які розташовані відомому апелласьоні Sancerre, в Verdigny-en-Sancerre, розташовані в 5 різних округах. La Perrière володіє унікальними виноградниками, які ростуть на крем’яних грунтах, які, як відомо, найбільш підходять для виробництва неймовірних вин з сорту Совіньйон Блан.
На 43 гектарах La Perrière переважає сорт Совіньон Блан, який займає 38 гектар, а сорт винограду Піно Нуар займає площу 5 га. Пагорби Сансера забезпечують дуже гарну експозицію, це допомагає досягти винограду оптимальної зрілості. На крем’яних грунтах виходять чисті, добре структуровані білі вина, а сорт Піно Нуар більш виразний на глинисто-вапнякових грунтах, які дають м’які та благородні червоні та рожеві вина.
Збору врожаю приділяється особлива увага: 50% Совіньон Блан і 100% Піно Нуар збирають вручну. Перше сортування проводять на винограднику, це гарантує, що менш здоровий виноград буде відбракований, і залишиться тільки той виноград, який досяг бажаного ступеня зрілості. Потім Совіньон відправляється на виноробню, де проходить коротка холодна мацерація, перед пресуванням та ферментацією. Витримка на дрібному осаді триває 3-4 місяці до розливу вин в пляшки ранньою весною. Однак деякі вина La Perrière витримуються на осаді довше чи отримують вигоду від винификації частини врожаю в діжках. Витримані вина мають гарну структуру та потенціал витримки.
По прибуттю на виноробню сорт Піно Нуар вдруге сортують, а потім розміщують в чани, які спеціально пристосовані для «екстракції» цього ніжного сорту винограду. Після 3 тижнів перебування в чанах вина витримуються в діжках протягом 6 місяців перед розливом в пляшки. Рожеві вина виробляються на 50% методом прямого пресування, а 50% кровопусканням. Після бродіння такі вина витримуються на осаді протягом декількох місяців перед раннім розливом в пляшки.
Під маркою La Perrière виготовляють 7 вин: Sancerre Mégalithe, Sancerre Sacrilège, Sancerre Comte de la Perrière Silex, Sancerre Comte de la Perrière Caillottes, Sancerre Blanc, Sancerre Rosé, Sancerre Rouge.
Придбайте вина La Perrière у виномаркетах Vintage!