АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Вина від видатного винороба Donatien Bahuaud

Донаcьєн Баю/Donatien Bahuaud народився в 1908 році в місцевості Нант/Nantes з малих років подорожував по місцевим виноградникам. Він любив спостерігати за човнами, які навантажені бочками пливуть по річці Луарі та вирішив стати виноградарем. У 1929 році, коли йому був 21 рік, він заснував винний дім Maison Donatien Bahuaud.
День за днем він ретельно обробляв виноградники і особливо його захоплювало ретельне спостереження за терруаром регіону, це дозволило йому створити виняткові вина з тонкими та вишуканими смаками. Його робота вплинула на визнання сорту Muscadet, який отримав у 1936 році A.O.C.
Рік по тому він купив Chateau Cassemichère в La Chapelle-Heulin, де сорт винограду Muscadet вперше з’явився ще в 1740 році. Саме в основі цього виноробного господарства Донаcьєн завдяки своїй сміливості, своїй енергії та почуттям до справи зробив революцію в регіоні.
Донаcьєн здійснив поїздку по виноградниках в пошуках кращих найменувань в долині Луари. Цей пошук привів до створення яскравих, чітких вин, які розкривають чисту автентичність сортів винограду регіону через сміливі бленди і тривалу витримку. В результаті він став майстром у мистецтві витримки вина.
На думку Донасьєна Баю: «одного виноробства недостатньо для створення унікальних вин». Дозрівання – це важлива і природна процедура, що дозволяє ароматам вина розвиватися, завершуючи його дегустаційну структуру і по максимуму розкриває сорт.
Донасьєн Баю залишив після себе велику спадщину. Це відображене в досконалості, якості, та покликанні, яке завжди було в пропонувані кращіх найменуваннь з долини Луари.
Сьогодні винний дім відомий майстрами, які неперевершені в мистецтві купажування вин. Завдяки поступовому і ретельному дозріванню в дубових діжках забезпечується міцність та довговічність вин.
Під маркою Донасьєн Баю виготовляють 22 вина (4 різні лінійки), в Україні є 6 вин: Le Master Muscadet-Sèvre et Maine 2014 року – біле сухе, Touraine Sauvignon Blanc 2018 – біле сухе, Secret des Vignes Chenin blanc 2018 – біле сухе, Secret des Vignes Cabernet Franc 2018 – червоне сухе, Anjou Villages 2017 – червоне сухе, Les Boires Chinon 2015 – червоне сухе.
Придбайте вина Donatien Bahuaud у виномаркетах Vintage!