АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Вина Poggio al Tufo вiд Tommasi

У 1997 році сім’я Томмазі розпочала втілювати у життя проект Tommasi Family Estates. На той час вже успішна і визнана виноробня з Венето, що здобула собі славу одного з найкращих виробників Амароне, залишалася цілком сімейною компанією, що якраз переживала зміну поколінь.
Проект розпочався з придбання виноробні в Тоскані, точніше, в невеликому, і нікому не відомому на той час субрегіоні, Мареммі. Тоді цей мальовничий куточок Італії тільки подавав надії як один з найперспективніших виноробних районів Італії. Сьогодні ж тільки лінивий не інвестує в виноградники Маремми, бо унікальні і різноманітні кліматично-грунтові умови дозволяють виноробам працювати як з автохтонними, так і міжнародними сортами, виробляючи стилістично різні вина, проте завжди з чудовим поєднанням ціни та якості.
Отож, проект «Тоскана» розпочався для Томмазі з придбання маєтку Poggio al Tufo в Пітільяно (провінція Гросетто), де разом з виноробнею сім’я отримала 66 гектарів виноградників, розташованих переважно на вулканічних ґрунтах з домішками туфу.
Через кілька років виноробня була розширена за рахунок придбання маєтку Доганелла з 24 гектарами повністю органічних виноградників, а також маєтку Скансано (80 гектарів в апеласьоні Морелліно).
Сьогоднішня лінійка вин нараховує чотири вина з маєтку Poggio al Tufo і два біологічних вина з маєтку Doganella. Невеликий асортимент, проте флагманське вино, Rompicollo, регулярно отримує дуже хорошу критику і високі рейтинги від журналістів.
Проте Poggio al Tufo – це не тільки виноробня, але і чудове місце для релаксації: серед виноградників розмістився невеличкий готель на 8 комфортних номерів, а також великий сад з пейзажним басейном.
У власному ресторані готують автентичні страви виключно з локальних продуктів. Відпочиваючи тут можна легко дістатися до відомих історичних місць:
- Пітільяно/Pitigliano (8 км) – середньовічне місто, входить до переліку 30 найбільш мальовничих міст Італії, його називають «маленьким Єрусалимом»;
- Археологічний парк/Parco archeologico del Tufo (17 км) – один з найвідоміших археологічний пам’ятників Італії з великою кількістю етруських некрополів;
- Терми ді Сатурнія/Terme di Saturnia (29 км) – термальні басейни з лікувальною водою 37 °C;
- Арджентаріо – Орбетелло/Argentario – Orbetello (59 км) – природне райське місто, розташоване в середині лагуни, яка приєднана до колишнього острова Монте-Арджентаріо/Monte-Argentario;
- Isola del Giglio (65 км) – тосканський архіпелаг, розташований в провінції Гроссето/Grosseto. Місця відомі своїми пляжами, а також великою кількістю багатьох веж, маяків і археологічних пам’яток.
Звичайно ж, вина Poggio al Tufo Ви можете придбати у виномаркетах Vintage, а також он-лайн!