АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Дещо про сучасну виноробню бренду «Tandem»

Виноробня Tandem була заснована в січні 2003 року. Заснували компанію з виробництва вин три людини: енолог / засновник компанії, співвласник – Алісія Эйаралар/Alicia Eyaralar, технічний директор / засновник компанії, співвласник – Хосе Марія Фрейль/José María Fraile та виноградар, фермер, інженер з технічного обслуговування – Хосе Анхель Ролдан/José Angel Roldán.
Основна місія виноробні Tandem – створення якісних, еталонних вин Іспанії – DO Наварра/Navarra, мінімальне втручання в робочі процеси, точніше менше стреса винам при виробництві і дбайливе ставлення до природи.
Сучасна виноробня гравітаційного типу працює за принципом гравітації. Гравітаційне виноробство – це сучасний напрям, який виключає застосування механічних або інших засобів перекачування виноградного сусла і вина при виробництві. Всі переміщення відбуваються тільки під дією сили тяжіння.
Місцеві та міжнародні виноградні сорти культивуються в гарній родючій місцевості – долині Йеррі/Valle de Yerri, яку видно з панорамного вікна сучасної виноробні. Гори є природною північною межею, що розділяє континентальний середземноморський і атлантичний клімат на Піренейському півострові. Тут зима дуже холодна, а літо дуже спекотне. Сан-Себастьян/San Sebastian і Біскайська затока/Bay of Biscay знаходяться всього в 50 км. Найважливіший паломницький маршрут середньовічної Європи – шлях Святого Якова/The Way of St. James, з Франції до Іспанії проходить тут, він в 1993 році був внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО/UNESCO.
Ідеальні температурні умови в поєднанні з глинистим грунтом, гарна кількість опадів 600 мм на рік, сильний вітер та висота 600 метрів над рівнем моря, дозволяють отримувати дуже здоровий виноград. Лози не зрошуються, це забезпечує кращий вираз терруара.
Червоні вина Tandem зберігаються в підземних бетонних чанах не менше двох років, щоб вони освітлювалися природним шляхом. При виробництві вин не використовується холодна стабілізація. Вина мінімально фільтрують.
Натуральні, елегантні, автентичні вина Tandem завдяки гірському, прохолодному клімату і особливому виробництву по максимуму висловлюють характер землі, де народжуються!
Вина Tandem отримали надзвичайну кількість нагород й гарні висловлювання поціновувачів вина по всьому світу, їх можна придбати в мережі виномаркетів Vintage!
місто Дніпро Винний супермаркет VINTAGE Катеринославський бульвар, 1, ТРЦ «Cascade Plaza», 1 поверх;
місто Дніпро Винний супермаркет VINTAGE вул. Дмитра Донського, 2-а ТЦ «Нагорний ринок»;
місто Харків Винний супермаркет VINTAGE пл. Конституції, 1
місто Харків Винний супермаркет VINTAGE вул. Я. Мудрого, 36
Також вина та інші напої можна замовити в інтернет магазині http://vintagemarket.com.ua

Гарних покупок та вражень!