АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Ресторан «Matisse», дегустація трьох видів преміум горілки та п’яти видів грапи Caffo!

У ресторані «Matisse» міста Києва, для персоналу відбулася дегустація трьох видів преміум горілки та п’яти видів грапи Caffo! Були продегустовані: Eiko Handcrafted Vodka; Canadian Vodka Premium; Saimaa Vodka Organic; Grappa Friulia Distilleria F.lli Caffo — 12 місяців витримки в сталевих ємкостях; Grappa di Greco Caffo — односортова граппа; Vecchia Grappa Caffo — 18 місяців витримки в дубових діжках; Grappa Sgnape Stravecchia Riserva 18 Mesi Caffo — 18 місяців витримки в дубових діжках; Grappepe Grappa al peperoncino di Calabria Caffo — з перцем чилі. Дякуємо сомельє Андрію, а також всьому персоналу ресторану!
Панорамний ресторан «Matisse», який розташований на 15 поверсі готелю CityHotel, стане справжнім подарунком для тих, хто цінує поєднання стилю, комфорту, висококласного сервісу, вишуканої та багатогранної європейської кухні, багату винну карту, гідний вибір міцних напоїв, а також неймовірний панорамний вид!
Компанія Caffo веде свою історію з 1865 року. Джузеппе Каффо/Giuseppe Caffo після довгих років роботи керуючим різних виноробних компаній здійснив свою мрію, та придбав у 1915 році власний завод. Спочатку завод виготовляв тільки дистиляти, але поступово сім’я Каффо відновила ще й рідкісні старовинні рецепти калабрійських лікерів, заснованих на фруктах та лікарських травах, які відразу ж завоювали любов публіки. Сини Джузеппе, що прийняли від батька естафету, зробили дуже багато для розширення сімейного бізнесу. Вони придбали нові заводи в різних частинах Італії, розробили рецепти унікальних напоїв. Основна частина ароматичних рослин та винограду, які використовують для виготовлення грап, настоянок та лікерів вирощуються, та збираються на власних плантаціях групи Каффо у регіонах Фріулі та Калабрія.