АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Дегустація нових вин з Італії у виномаркеті «Vintage»

15.08.2019 в місті Дніпро, у виномаркеті «Vintage» для запрошених гостей пройшла дегустація нових вин з Італії! Були подані 6 вин регіону Тренто/Trento DOC, від компанії Cantine Monfort, які постачає в Україну компанія «Арда-Трейдінг», а саме: Brut Metodo Classico Trento DOC 12,5% ігристе біле брют (100% Шардоне), Brut Rosé Metodo Classico Trento DOC 12,5% ігристе рожеве брют (50% Шардоне, 50% Піно Неро), Müller Thurgau Casata Monfort Trentino DOC 2018 12,5% біле сухе (100% Мюлер-Тургау), Gewürztraminer Casata Monfort Trentino DOC 2018 14% біле сухе (100% Гевюрцтрамінер), Pinot Nero Casata Monfort Trentino DOC 2016 13,5% червоне сухе (100% Піно Неро), Teroldego Rotaliano Casata Monfort Trentino DOC 2017 13,5% червоне сухе (100% Терольдего Роталіано).
Вина доповнювали виняткові страви від шеф-кухаря Віктора Майданова, це: тар-тар з лосося, сир Страчатела/Stracciatella й маринована біла редька Дайкон; паштет з тунця, креветки, лосося, з карамелезірованою цибулею та апельсиновою цедрою; Аранчіні/Arancini – «маленькі апельсини») – страва сицилійської кухні, cвою назву отримала завдяки насиченому жовто-помаранчевого кольору після обсмажування в маслі, що додає схожість з апельсинами. Можуть мати як круглу, так і конусоподібну форму. Являє собою обсмажені або в деяких випадках запечені кульки з рису начинені моцарелою, або м’ясом, чи зеленим горохом, томатним соусом. Як правило, обвалюються у панірувальних сухарях; ковбаса Salame Milano Rosso й сир з благородною цвіллю Ружет/Rougette, його батьківщина Баварія, а червонуватий відтінок з’являється завдяки наявності в технології приготування такого інгредієнта, як паприка.
Гостям сподобалися якісні вина, ціни, а також поєднання зі смачними стравами! Дякуємо всім учасникам заходу!
Історія виноробні Cantine Monfort почалась у 1945 році в Палу-ді-Джово/Palù di Giovo, в горбистій місцевості з крутими схилами Вале ді Чембра/Valle di Cembra, з переважно комерційною діяльністю з продажу вина. У 1951 році бізнес був перенесений в нову штаб-квартиру місто Лавіс/Lavis (на північ від міста Тренто/Trento), а у 1965 році, завдяки придбанню льохів Palazzo Monfort, компанія значно розширилася. Сьогодні під назвою «Cantine Monfort» виробляють чотири лінійки вин: «Casata Monfort», «Espressioni del territorio», Trento DOC та «Terre del Föhn».
Компанія робить акцент на локальні сорти, такі як: Сан-Лоренцо/San Lorenzo, Вальдербара/Valderbara, Вельтлінер/Veltliner, Вернаца/Vernaza. На рівнині унікальний червоний сорт винограду Терольдего Роталіана знаходить ідеальні ґрунти для культивування й максимального вираження в готовому продукті-вині. Виноградні лози розташовані на різних терруарах регіону Тренто, таких як: Піанура Роталіана/Pianura Rotaliana, Валагаріна/Vallagarina, Долина Адідже/Valle dell’Adige, Долина Чембра/Val di Cembra, Валсугана/Valsugana.
Ігристе вино «Blanc de Sers» Brut Nature Cantine Monfort яке вироблено за класичним методом, виробник використовує суміш рідкісних сортів, таких як: Вальдербара/Valderbara, Вернаца/Vernaza, Нозіола/Nosiola. У лінійці ігристих вин Trento DOC Bollicine di Montagna (в перекладі з італійскої «гірські бульбашки») представлені версії ігристих вин – Brut, Rosé, Riserva Brut, які вироблені за класичним методом, з міжнародних сортів, народжених на горбистих схилах Перджине Валсугана/Pergine Valsugana, на висоті від 400 до 600 метрів над рівнем моря.
Діяльність виноробні завжди була з повагою до традицій, територіям, землі й звичайно ж до виноградних лоз.
Вина Cantine Monfort є у продажу в мережі виномаркетів VINTAGE:
Виномаркет-Ресторан Vintage, м. Дніпро, МФК CASCADE PLAZE, Катеринославський бульвар, 1;
Виномаркет Vintage м. Дніпро, ТЦ Нагорний ринок, вул. Дмитра Донського, 2-а
Виномаркет Vintage м. Харків, Площа Конституції, 1;
Виномаркет Vintage, м. Харків, проспект Науки, 15.
Гарних покупок та вражень!