АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Дегустація 9 вин і 2 коньяків Грузії марки «Duruji Valley», від відомої компанії «Corporation Kindzmarauli»

Для співробітників мережі магазинів елітних алкогольних напоїв «Бордо», в місті Кременчук була проведена дегустація 9 вин і 2 коньяків Грузії марки «Duruji Valley», від відомої компанії «Corporation Kindzmarauli»!
Напої були привезені в Україну однією з найбільших компаній постачальників – «Арда-Трейдінг»!
Присутні на дегустації продегустували: Mtsvane Duruji Valley 2017 – біле сухе, Alazani Valley Duruji Valley 2016 – біле напівсолодке, Kisi Duruji Valley 2017 – біле напівсолодке, Muscat Duruji Valley 2015 – рожеве напівсолодке, Alazani Valley Duruji Valley 2016 – червоне напівсолодке, Saperavi Duruji Valley 2016 – червоне сухе, Mukuzani Duruji Valley 2015 – червоне сухе, Pirosmani Duruji Valley 2016 – червоне напівсухе, Kindzmarauli Duruji Valley 2017 – червоне напівсолодке, Грузинський Коньяк Duruji Valley витримка 3 роки, Грузинський Коньяк Duruji Valley витримка 7 років. Дякуємо власникам та всьому персоналу!
Вина й грузинські коньяки Duruji Valley є в мережі магазинів «Бордо»:
Магазин «Бордо» Україна, місто Кременчук, вулиця Гагаріна, 17/47;
Магазин «Бордо» Україна, місто Кременчук, бульвар Пушкіна, 22 (ТЦ «Бульвар»);
Магазин «Бордо» Україна, місто Кременчук, проспект 50 років Лесі Українки, 74 (Будинок побуту «Левада»)
Сайт: www.bordo.pl.ua
e-mail: bordo@link.pl.ua
Гарних покупок та вражень!
У володінні Корпорації Кіндзмараулі/JSC Kindzmarauli Corporation близько 70% історичних земель з виноградниками, таких як Кіндзмараулі та Кварелі. Виноградники розташовані біля підніжжя хребта Кавкасіоні, на березі річки Дуруджі (ліва притока річки Алазані, довжина 27 км). Розташування обумовлює унікальний мікроклімат для отримання якісного винограду та допомагає створювати сухі, напівсолодкі вина, чачу високої якості. Великий вміст чорних сланців у грунті виноградників скорочуює середній урожай та істотно впливає на смакові якості вин. Виноградники знаходяться у зонах: Кварелі, Напареулі, а також є невеликі виноградники у мікрозонах: Мукузані, Цинандалі, Алазанської долині. Культивуються місцеві сорти винограду: Ркацителі, Мцване, Мцвіване, Кісі, Сапераві, Александроулі. Догляд та контроль за виноградниками здійснюється протягом всього року. На території заводу можна побачити сучасне обладнання, а також класичний грузинський «сацнахелі» (ємність з дерева, де чавлять виноград), «квеврі» (в кінці 2011 року в Грузії квеврі визнаний об’єктом культурної національної спадщини, він віднесений до нематеріального фонду культурної спадщини країни, сам метод виготовлення вина у «квеврі» в 2013 році був внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО/UNESCO), дубові діжки, картини, дерев’яні панно та багато іншого. По виробничим частинам та музейному сектору проводять екскурсії, а у дегустаційних залах розповідають про регіони, мікрозони, сорта винограду, вина, виробництво та проводять дегустації. На сьогоднішній день Корпорація Кіндзмараулі/JSC Kindzmarauli Corporation виробляє до 20 марок вина, коньячні спирти від 3 до 23 років витримки, чачу. Близько 2-х мільйонів пляшок на рік імпортуються у 19 країн світу. Продукцію відзначено нагородами, високими оцінками та 107 міжнародними медалями.