АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Асортиментний ряд поповнився винами Вірменії – Voskevaz Winery!

Асортиментний ряд ексклюзивного постачальника елітних алкогольних напоїв, компанії «Арда-Трейдінг», поповнився винами Вірменії – Voskevaz Winery!
Voskevaz Winery розташована в області Арагацотн, в однойменному селі Воскеваз, що в перекладі з вірменської мови означає «золоте гроно». Винний завод Voskevaz був заснований у 1932 році. Виноградники компанії займають 124 га, середній вік лози – 45 років. Використовуються традиційні місцеві сорти: Кангун та Воскеат – для білих вин, Арені, Ахтанак та Кахет – для червоних. Арагацотнській район розташувався в передгір’ї Араратської долини – де, згідно з легендою, після Всесвітнього потопу Ной висадив першу виноградну лозу. Як би там не було, виноробством в цій місцевості займаються протягом, принаймні, 2-х тисячоліть. Цьому сприяє континентальний клімат: сухе й сонячне, як ніде на Кавказі літо дозволяє виноградним ягодам накопичити велику кількість цукру, а прохолодна зима дає можливість лозі «відпочити». Тут культивується найдавніший сорт – Воскеат (120-річні лози). Сухі вина виробляються з плодів, зібраних в кінці вересня – початку жовтня, напівсолодкі – з винограду збору початку жовтня. Сухі вина протягом 6 місяців витримуються в чанах з нержавіючої сталі.
Білі сухі вина Voskevaz мають солом’яний колір з золотим відтінком. У ароматі відтінки квітів та цитрусових;
Білі напівсолодкі вина світліше сухих, вони мають аромат з фруктовими нотами й післясмак з гірчинкою;
Червоні сухі вина мають фруктовий аромат з нотою чорносливу;
Напівсолодкі червоні вина з гранатовим кольором. У букеті присутні ноти ожини, вишні та чорної смородини, післясмак у цих вин – солодко-терпкий.
Всього лише за кілька кілометрів від винного заводу, на краю мальовничої ущелини річки Касах, розташована церква Сурб Ованес, побудована між V-VII століттями, там є залишки вірменських глиняних глечиків «карас» (обсягом від 400 до 1000 літрів), в яких дозрівало вино. Такі самі ємкості використовує виробник для серії своїх вин Karasi Collection. Таку традиційну посудину для бродіння й старіння вина використовували на території Вірменії ще з найдавніших часів. Завод виробляє білі та червоні сортові й купажні вина. Більше інформації на сайті виробника: http://www.voskevaz.am