АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Вышуканi вина Bouchard Père Fils

Bouchard Père & Fils є одним з найстаріших виноробних господарств Бургундії. Компанія, заснована в 1731 році в Боні/Beaune Мішелем Бушаром/Michel Bouchard, зберегла традиції 9 поколінь.
У 1775 році Жозеф Бушар/Joseph Bouchard придбав свої перші виноградники в Вольне/Volnay з відомим кліма* «Les Caillerets» (climat* – місцевий термін, окремий виноградник в Бургундії) і почав розвивати сімейні володіння.
Під час Французької революції майно духовенства і знаті було конфісковано і виставлено на продаж. Син Жозефа, Антуан Філібер Жозеф Бушар/Antoine Philibert Joseph Bouchard, скористався можливістю розширити сімейні володіння виноградників в Боні, включаючи відомий виноградник Beaune Grèves Vigne de l’Enfant Jesus.
У 1820 році Бернар Бушар/Bernard Bouchard купив Шато де Бон/Château de Beaune, колишню королівську фортецю, побудовану в 15 столітті королем Людовіком XI/Louis XI.
Чотири з п’яти оригінальних башт фортеці, а також частини фортечних валів стоять і сьогодні, вони в 1937 році були внесені до списку історичних пам’яток.
Погреби знаходяться глибоко під землею, що забезпечує ідеальні природні умови для зберігання вин Bouchard Père & Fils.
На глибині до 10 метрів вина ідеально розвиваються і витримуються в спокої. У їх числі унікальна колекція з більш 2.000 пляшок XIX століття. Безцінна історична спадщина, її символом є найстаріше вино – Meursault Charmes 1846, яке до сих пір зберегло свою велич.
Bouchard Père & Fils – зразок унікальної бургундської спадщини, виноторгова компанія пропонує велику різноманітність і безліч престижних вин, серед яких 4 монопольних найменування: Montrachet, Corton-Charlemagne, Beaune Grèves Vignes de l’Enfant Jésus, Bonnes-Mares, Meursault Perrières … імена, що перегукуються з історією, вони викликають повагу та заохочують прагнення до досконалості.
Bouchard Père & Fils створили одне з найбільших володіннь в Кот-д’Орі, завдяки ретельному та терплячому освоюванню різних терруарів. Сьогодні винний дім може похвалитися 130 гектарами унікальних виноградників, з яких 12 відносяться до класу Гран Крю, а 74 – до класу Премьер Крю.
Придбайте вина Bouchard Père & Fils у виномаркетах Vintage!