АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Легенда Domaine Weinbach!

Domaine Weinbach входить до переліку видатних виробників вин Ельзасу, та й взагалі Франції!
Біля підніжжя величного пагорба Schlossberg, в оточенні виноградних лоз та троянд, в 1612 році ченці-капуцини побудували монастир, який отримав назву на честь невеликого струмка, який тут протікає.
Після Французької революції маєток, як національна власність став належати державі і в 1898 році був придбан братами Фаллер/Faller, які згодом передали його своєму синові і племіннику Тео/Théo.
Тео Фаллер/Théo Faller – видатний діяч ельзаського виноробства і пристрасний прихильник визнання системи і контролю якості Appellation d’Origine Contrôlée, він працював над якістю ельзаських вин і максимально передавав незрівнянний терруар та особливості сортів винограду. Закоханий в виробничу власність, він розвинув її, збільшив і прикрасив.
Виноробня розташувалася в неймовірно гарній місцевості, біля підніжжя пагорба, який перший в регіоні отримав звання Гран Крю/Grand Cru.
Унікальний терруар перетворює культові сорти Ельзасу – Рислінг, Гевюрцтрамінер, Піно Грі та Мускат не просто в вина, а в справжні шедеври!
З 1979 року дружина Тео/Théo – Колетт/Colette і її дочки Катерін/Catherine та Лоранс/Laurence проявили всю свою пристрасть до виробництва вин Ельзасу і незмінну прихильність до якості.
З 1998 року виноградники обробляються з застосуванням біодинамічних методів. При виробництві враховуються особливості кожної з ділянок, на яких був вирощений виноград, а також індивідуальність та витонченість кожного сорту. Використання подібного синтезу дає можливість виявити та підкреслити особливий характер кожного виноградника.
Як підсумок створюються шляхетні й вишукані вина, які здатні здивувати і порадувати справжніх знавців та поціновувачів.
З 2016 Катрін Фаллер/Catherine Faller управляє маєтком і виробництвом разом зі своїми синами Едді/Eddy та Тео/Théo.
Вина від Domaine Weinbach залишаються в пам’яті завдяки своїй витонченості, насиченому та складному аромату, вони незмінні супутники трапез в кращих ресторанах світу!
Вина Domaine Weinbach можна придбати в мережі виномаркетів Vintage!
місто Дніпро Винний супермаркет VINTAGE Катеринославський бульвар, 1, ТРЦ «Cascade Plaza», 1 поверх;
місто Дніпро Винний супермаркет VINTAGE вул. Дмитра Донського, 2-а ТЦ «Нагорний ринок»;
місто Харків Винний супермаркет VINTAGE пл. Конституції, 1
місто Харків Винний супермаркет VINTAGE вул. Ярослава Мудрого, 36
Також вина та інші напої можна замовити в інтернет магазині http://vintagemarket.com.ua

Гарних покупок та вражень!