АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Компанія «Арда-Трейдинг» дякує ресторану QUEEN

Компанія «Арда-Трейдінг» дякує ресторанному комплексу QUEEN за гарні світлини з еногастрономічного вечері з винами легендарного Стінга/Sting!
Приємні емоції від спілкування з рідними та друзями, живої музики та пісень, знайомства з яскравими стравами від шеф-кухаря Володимира Болібруха та винами від шеф-сомельє Максима Ісакова.
Страви вечора: Спрінг рол зі слабосоленим лососем і авокадо; мус з фуа-гра з малиновим желе; попкорн з креветок васабі; мітбол з яловичини ангус в солодко-перцевому мармеладі; качине філе з пряною грушею і цибульним конфі.
Вина вечора: Message in a bottle White Toscana IGT – біле сухе; Rosato Toscano IGT BEPPE! – рожеве сухе; Roxanne Red Toscana IGT – червоне сухе; Casino delle Vie IGT – червоне сухе; Sister Moon Rosso Toscana IGT – червоне сухе.
Віта Семенихіна/Vita Semenikhina представила і розповіла гостям про вина легендарного співака, композитора та музиканта – Стінга!
У 1997 році Стінг і його дружина, Труді Стайлер, реалізували свою давню мрію – придбали маєток Tenuta il Palagio, яке розташоване серед мальовничих пагорбів Тоскани, недалеко від Флоренції. У їх розпорядженні виявилася затишна середньовічна вілла та фермерські угіддя – виноградники та оливкові гаї. Оскільки маєток був далеко не в ідеальному стані, почався довгий процес відновлення, реконструкції та реставрації. Коли вілла і навколишні будинки були приведені в порядок, дійшла черга і до виноградників – в 2002 році вони були повністю пересаджені і переведені на органічне виноробство. Команда досвідчених енологів, поєднуючи традиції регіону і сучасні технології, стала виробляти вина, які досить швидко здобули прихильність любителів вина й отримали схвальні відгуки від винних критиків.
На сьогоднішній день Tenuta il Palagio випускає 10 вин, які продаються в 30 країнах світу. Звичайно ж, не в останню чергу завдяки відомим власникам цього виноробного господарства. І, треба віддати належне, Стінг і Труді беруть активну участь як в житті маєтку, так і в процесі виробництва вин, щорічно відвідуючи збір винограду, дегустуючи нові врожаї і визначаючи стилістику своїх вин. Крім того, Стінг ряду вин подарував назви своїх пісень – Roxanne, Sister Moon, When we Dance.