АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Гастрономічний проект Chef & Sommelier Evening знову дивував запрошених гостей Hotel Kharkiv Palace – The Terrace Lounge & Grill Restaurant!

11.11.2021 р. гастрономічний проект Chef & Sommelier Evening знову дивував запрошених гостей Hotel Kharkiv Palace – The Terrace Lounge & Grill Restaurant!
Вина з Італії та Аргентини, які постачає в Україну компанія «Арда-Трейдинг» були презентовані гостям з неймовірно смачними стравами від шеф кухаря Артема Бутко!
Олена Глотова доповнила вечір винятковим виконанням джазових композицій та відомих пісень!
Талановита співачка Olena Glotova в 2021 р. випустила в США свій сольний альбом «Insensitive».
Меню вечора:
♦ Monfort Brut Metodo Classico Trento DOC 2019 Cantine Monfort 12,5% – біле ігристе брют & паштет з індички з чатні з айви, шоколадним хлібом та сосновими шишками;
♦ TIXƎ Pinot Grigio Umbria I.G.T. 2018 Palazzone 14% – рожеве сухе & суп-пюре з гарбуза з копченим вугрем, крамболом з насіння гарбуза та трюфельної сальси;
♦ Rosso di Valtellina «Olé» D.O.C. 2017 Dirupi 13,5% – червоне сухе & гречотто з білими грибами, пюре з пастернаку, топінамбуру та пекорино;
♦ Fuzion Alta Cabernet Sauvignon Mendoza 2017 Familia Zuccardi 13% червоне сухе & тальятта з філе міньйон, з капучіно, з фуа-гра та білою спаржею.
Було дуже смачно!
Подяка власникам, керуючим, шеф-кухарю Артему Бутко, Олені Глотовій/Olena Glotova та персоналу Kharkiv Palace Hotel за організацію вечора!
Окрема подяка гостям!