АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 
Новости компании

Ексклюзивные вина Tommasi от Арда-Трейдинг

La Forza della Familia!
Саме цей слоган найкраще характеризує філософію сім’ї Tommasi – виноробів, історія яких почалася ще в 1902 році. Тоді Джакомо Баттіста Томмазі придбав невеликий виноградник в Венето, в регіоні, що з часом називатиметься Вальполічелла Классіко. Звісно, що нашестя філоксери, світові війни і економічна криза не сприяли активному розвитку виноробства в Італії на початку ХХ століття, тому тільки з середини 50-х років, коли сімейною компанією став керувати онук Джакомо Баттісти, Даріо Томмазі, розпочалося комерційне виробництво вин. Саме в цей час розпочинається і історія найвідомішого вина Венето, Амароне делла Вальполічелла, і сім’я Томмазі вважається однією з перших, хто стояв у витоків успіху цієї легенди!
За понад столітню історію з невеликого сімейного бізнесу компанія перетворилася на великого виробника, який володіє 195 гектарами чудових земель в регіоні Венето, виробляючи широку гаму вин місцевих апеласьонів – Бардоліно, Лугана, Соаве, Кустоза. Звичайно ж, найважливішими для Томмазі лишаються вина Вальполічелли – від базового вина і Ріпассо, до Речото, Амароне і Амароне Різерва.
На сьогоднішній день володіння компанії не обмежуються самим лише Венето. Наприкінці 1990-х Томмазі почали купувати виноградники поза межами свого історичного регіону. Першою стала виноробня в Мареммі, Poggio al Tufo, згодом володіння поповнились новими виноградниками в інших регіонах Італії. Таким чином сьогодні сім’я виробляє вина на виноробнях:
Tommasi Viticoltori та Filodora Estate (Просекко Спуманте) в Венето;
Tenuta Caseo в Ольтрепо Павезе, в Ломбардії;
Tenuta Casisano в Монтальчіно, Тоскана;
Poggio al Tufo в Мареммі, Тоскана;
Masseria Surani в Мандурії, Пулія;
Paternoster в Баріле, Базиліката.
Tommasi – це не тільки чудові, самодостатні вина, але й гостинність!
Сім’я завжди прагнула поєднати винний світ з унікальними землями, гастрономією, відпочинком та завдяки титанічним зусиллям здійснила мрії!
Сім’я володіє рестораном Albergo Mazzanti та Caffè Dante Bistrot, що розташовані в самому серці центру Верони, а також затишним спа-готелем Villa Quaranta в Вальполічеллі, середньовічною венеціанською віллою, що оснащена усіма зручностями для відпочинку і бізнесу.
І, звичайно, дозвольте нагадати, що багато вин з колекції сім’ї Томмазі ви зможете знайти на нашому сайті, а також в наших магазинах Vintage!