АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 
Новости компании

Дегустация вин в Киеве 6.08.2020

6.08.2020 Компанія «Арда-Трейдінг», в гастрономічному ресторані Сито-П’яно, в місті Київ, для запрошених гостей провела еногастрономічний вечір «Органічні та біодинамічні вина»!
Головними героями вечора були вишукані страви приготовані шеф-кухарем Сергієм Тарасенко та вина з Іспанії, Аргентини, Італії з яскравою індивідуальністю!
Гостям було подано: устриці з диким мандарином & Cava El Miracle brut Organic Vicente Gandia – ігристе біле брют; карпачо з яловичини породи Шаролє & Tandem Casual Rosé Navarra – рожеве сухе; тартар з лосося з ікрою летючої риби & Fuzion Organic Chardonnay Familia Zuccardi – біле сухе; дорадо з пюре із топінамбура з соусом з диких мандаринів & Barone Cornacchia Pecorino Casanova – біле сухе; каре телятини з азійським баклажаном на хоспері & Podere San Cristoforo Amaranto Sangiovese Maremma – червоне сухе.
Гості оцінили якість та різноманітність добірки вин, гастрономічні поєднання, а також компліменти від шеф-кухаря (десерт) та сомельє (кріплене вино).
Компанія «Арда-Трейдінг» дякує управляючим, сомельє Денису Тітаренко, персоналу ресторану, а також всім учасникам еногастрономічної вечері!