АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 

Дегустація нових вин з Аргентини, тм. Alpamanta! для команди компанії «Арда-Трейдинг»

18.10.2021 р. для торгової команди компанії «Арда-Трейдинг», в місті Києві пройшла дегустація нових вин з Аргентини, виробника Альпаманта/Alpamanta!
Провів дегустацію і поділився цікавими фактами про виробництво органічних вин один з творців і власників виноробні Андрій Розумовський/Andrej Razumovsky!
Продегустували 7 різних вин, а саме:
Natal Sauvignon Blanc 2016 Mendoza – біле сухе,
Natal Chardonnay 2014 Mendoza – біле сухе,
Estate Chardonnay 2016 Mendoza – біле сухе,
Natal Merlot 2012 Mendoza – червоне сухе,
Natal Cabernet Sauvignon 2014 Mendoza – червоне сухе,
Natal Malbec 2017 Mendoza – червоне сухе,
Estate Malbec 2011 Mendoza – червоне сухе.
В 2005 році троє близьких друзів, Андрій Розумовський/Andrej Razumovsky з Австрії, його двоюрідний брат Андре Хоффманн/André Hoffmann зі Швейцарії, разом з Жеремі Делекуртом/Jeremie Delecourt з Франції заснували бутик-виноробню в регіоні Мендоса. Дворянськи сім’ї Андрія і Андре володіли виноградниками в Молдові, а сім’я Жеремі виробляє вино у Франції, в регіоні Кот-де-Прованс/Côtes de Provence, вони володіють виноградниками Шато де ля Круа Бонтар/Château de la Crois Bontar. Завдяки поєднанню цієї багатої спадщини та пристрасті до світу вина проект Альпаманта втілився в життя.
Робота і співіснування в гармонії з природою і навколишнім середовищем завжди були ключовим аспектом місцевої культури. У місцевій культурі корінних народів Аргентини Альпаманта означає «Любов до Землі» і девіз виноробні – «Любити землю». З самого початку творці компанії визначилися з біодинамічним виробництвом і дуже швидко отримали офіційну сертифікацію.
Команда менеджерів та бренд-менеджерів впевнені, що нові витримані, органічні вина Альпаманта/Alpamanta, які представлені в кращіх закладах різних країн займуть гідне місце в ресторанах, винних барах, спеціалізованих магазинах, колекціях гурманів України!