АРДА-ТРЕЙДИНГ
Взгляни на мир другими глазами
 
Новости компании

Арда-Трейдинг представляє ексклюзивні вина Château des Ferrages

Château des Ferrages розташоване в комуні Пурсьє/Pourcieux, на півдорозі між історичними містами Екс-ан-Прованс/Aix-en-Provence та Сен-Максімен/Saint-Maximin.
Винному дому належать 28 гектарів виноградників, які розташовані в апелласьоні Сент-Віктуар/Sainte-Victoire, та винний льох площею понад 1000 м².
Прохолодна погода – одне з тутешніх благ. Виноград вирощують на землі, де переважають пісок та червона глина, біля підніжжя гірських масивів Мон Орельєн/Mont Aurélien та Сент-Віктуар/Sainte-Victoire.
Рожеві вина вже давно виготовлялися в цій області і вважаються візитною карткою регіону Прованс/Provence. Окремі ділянки на схилах пагорбів були відведені компанією для виробництва білого та червоного вина. При виробництві двох вин серії Sélections Parcellaires – червоне сухе Esquirol та біле сухе Les Infirmieres застосовують принципи біодинамічного землеробства.
При виготовленні всіх вин винороби гармонійно поєднують сучасні технології та традиційні процеси виноробства. Механічний збір врожаю проводиться в ранні ранкові години, щоб зберегти свіжість ягід. Вина Château des Ferrages регулярно нагороджуються на конкурсах та згадуються у винних довідниках.
Власником Château des Ferrages є відомий винороб Мішель Шапутьє/Michel Chapoutier.
Придбайте вина Château des Ferrages у виномаркетах Vintage!